Вчительська
ЗДО "Струмочок"
Звіт керівника Миролюбівського ЗДО «Струмочок» за 2019-2020н.р.
23 червня в ЗДО відбулись загальні збори батьків та громадкості .Присутні заслухали звіт ШевчукВ.В. про роботу закладу в 2019-2020 н.р.Роботу керівника таємним голосуванням оцінено як "задовільну".
УКРАЇНА
Житомирська област
Житомирський район
Заклад дошкільної освіти «Струмочок» с.Миролюбівка
ПРОТОКОЛ № 2
загальних зборів колективу,батьків та громадськості
від 23 червня 2020 року
Присутні:
--- колектив ЗДО - 1 чоловік
--- батьки – 12 чоловік
Запрошені:
--- сільський голова Карбовський В.Б.
Порядок денний
1. Звіт керівника про роботу закладу у 2019 – 2020 навчальному році .
2. Вибір лічильної комісії.
СЛУХАЛИ:
1. Звіт керівника про роботу закладу у 2019-2020 навчальному році
ЗДО с. Миролюбівка за статутом розрахований на 10 місць (різновікова група). Даний заклад відвідує 12 дітей, з них 5 дітей 5 річного віку. Охоплення дошкільною освітою дітей до 5 років – становить 100%, дітей 5-річного віку в с. Миhолюбівка-100%.. Зарахування дітей в ЗДО здійснюється на підставі заяви батьків, медичної довідки про стан здоров’я дитини, свідоцтва про народження. Навчальний рік розпочинається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року. З 01 по 30 червня 2018 року в ДНЗ – оздоровчий період.Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та на період оздоровлення. План роботи схвалюється педагогічною радою, затверджується керівником і погоджується з відділом освіти Житомирськоїї райдержадміністрації. Функціонує одна різновікова група.Діяльність ЗДО у 2019-20120 н. р. спрямовувалась на чітке виконання основних вимог Закону України «Про дошкільну освіту» та іншої нормативної бази. Керуючись Законом України «Про дошкільну освіту», Національною доктриною розвитку освіти України в ХХІ столітті, Положенням «Про дошкільний навчальний заклад», Базовим компонентом дошкільної освіти, чинними програмами розвитку дитини дошкільного віку, рекомендаціями розширеної наради керівників ДНЗ, інструктивно-методичними рекомендаціями Міністерства освіти і науки України від 13.06.2017 року №1/9-322 «Інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році», ураховуючи досягнення й перспективи розвитку, педагогічний колектив пріоритетними напрямами освітньої діяльності вважав збереження здоров’я дітей дошкільного віку, актуалізацію питань безпеки життєдіяльності дошкільників, популяризацію обов’язкової дошкільної освіти для дітей 5-ти річного віку, працював в 2019-2020 навчальному році над такими основними завданнями :
1. Продовження роботи щодо патріотичного виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку шляхом застосування ефективних освітніх технологій.
2. Формували у вихованців навички спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми;
У 2019 році ЗДО розпочало свою роботу 1 вересня. Були написані відповідні накази. Я як керівник оформляла і вела всю ділову документацію.Роботою нашого закладу передбачено завдання – навчити дітей цінувати своє здоров’я та життя в усіх його аспектах. Я керівник працювала над збалансованим розвитком кожної дитини. В дошкільному закладі застосовувалися різні форми роботи з дітьми: проведення підгрупових та індивідуальних занять; застосування інтегрованого підходу до навчання малюків; організація експериментальної та пошуково-дослідницької діяльності, організація ігрової, трудової та самостійної діяльності. Заняття планувалися з урахуванням розумового та фізичного навантаження, рівня розвитку дітей та їхнього психологічного віку. Ігрова діяльність займає провідне місце в життєдіяльності дітей . Усі діти цікавляться ігровою діяльністю, надають перевагу їй. Діти успішно виконують різні ігрові дії. Вони залюбки складають прості та складні сюжетні споруди.У більшості дітей сформовані основні рухові навички. Діти проявляють інтерес до рухової активності, із задоволенням виконують вправи, займаються на фізкультурних заняттях.
Спираючись на данні показників розвитку дошкільнят необхідно:
1. Сприяти успішній інтеграції дітей в соціум.
2. Урізноманітнити методи та прийоми щодо розвитку зв’язного мовлення, звуковимови, збагачення словника.
3. Посилити увагу щодо розвитку зображувальної діяльності у дітей та навичок самообслуговування.
У 2019-2020 навчальному році була продовжена робота щодо пошуку актуальних підходів до формування логіко-математичної компетентності дошкільників.Таким чином, можна зробити висновок, що робота з формування логіко-математичних здібностей ведеться мною на достатньому рівні.
З метою удосконалення роботи та усунення недоліків рекомендовано:
1.Поповнити ігровий матеріал у відповідності до Переліку підбора іграшок для дітей дошкільного віку.
2. Обладнати куточок для розвитку дітей згідно до вимог програми «Українське дошкілля».
3. Поновити дидактичний матеріал для індивідуальної роботи з дітьми на заняттях з логіко-математичного розвитку та в повсякденному житті.
4. Використовувати пошукові і творчі завдання ;
5. Здійснювати особистісно-орієнтовний підхід до дітей під час надання нового та закріплення знайомого матеріалу;
6. Проводити індивідуальну роботу з слабшими дітьми.
Якість дошкільної освіти визначається за численними параметрами,основними з яких є цілісний гармонійний розвиток дитини дошкільного віку та її готовність до наступної ланки освіти – початкової школи і життя в сучасному соціумі. Упродовж року велася поглиблена робота над мовленнєвим розвитком дошкільників відповідно до сучасних вимог з використанням інноваційних технлогій. Аналізуючи планування роботи дошкільного закладу визначено, що такі його принципи як актуальність, конкретність, об’єктивність, динамічність дотримуються. Пріоритетні завдання пройшли через усі складові річного плану. Планомірно проводилося вивчення стану організації життєдіяльності дітей. Складений на рік план контролю допоміг охопити найбільш значущі сторони організації життєдіяльності та навчально-виховного процесу відповідно до пріоритетних завдань та мети закладу. Серед недоліків слід відмітити недостатній рівень упровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес навчального закладу .Змістовна робота проводилась з усіма батьками дошкільного закладу. Так, велика увага приділялась організації роботи щодо попередження дитячого травматизму і укріпленню здоров’я дітей; розвитку екологічної свідомості; розвитку мовлення. Батьки були гостями і учасниками спільних розваг та свят. На батьківських зборах обговорювались питання адаптації малюків до дитячого закладу та соціальної адаптації, виконання вимог Базового компоненту дошкільної освіти, створення умов для формування здорової дитини тощо. У новому навчальному році слід розширити коло спілкування батьків з представниками органів медичного обслуговування, школи задля проведення роз’яснювальної роботи щодо питань виховання дітей. У цілому робота з батьками проводилась на достатньому рівні. У 2019/2020 навчальному році фізкультурно-оздоровча робота з дітьми проводилась на достатньому рівні. Щодня проводилась ранкова гімнастика. Суворо дотримувався санітарно-гігієнічний та протиепідемічний режим. У навчальному закладі створені умови для розвитку, навчання і виховання дітей. Групове приміщення забезпечені необхідним обладнанням, іграшками, посібниками, навчально-методичною літературою згідно з Типовим переліком обов’язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок. У кімнаті дотримується температурний режим, виконуються правила техніки безпеки. Сільська рада завжди відкликається на прохання . За кошти сільської ради було проведено ремонтні роботи в ДНЗ у 2020р.Підбиваючи підсумки навчально-виховного процесу в ДНЗ за минулий 2019- 2020 н. рік, можна стверджувати, що проводиться робота щодо вдосконалення навчально-виховного процесу.
ВИСТУПАЛИ:
1.Фещук О.В. - голова батьківського комітету підтвердила,що в садочку приділяється належна увага розвитку виховання та навчання дітей .
2.Галанзовська Л.А..- мати вихованця ,звернула увагу що приділяється багато уваги 5-ти річним дітям,проводяться заняття по підготовці до школи.
2.Вибір лічильної комісії.
Слухали: Павленко О.В.,яка зачитала протокол №1(додаток №1)засідання лічильної комісії про розподіл обов’язків .
Ухвалили : Протокол №1 засідання лічильної комісії затвердити .
Слухали: голову лічильної комісії ПавленкоО.В. про підсумки таємного голосування за підсумками роботи лічильної комісії.
Ухвалили : Протокол №2 (додаток №2) затвердити
Додаток №1
Протокол №1
Засідання лічильної комісії
за підсумками таємного голосування
23 червня 2020 року ДНЗ с. Миролюбівка
Присутні :
Павленко О.В.- член комісії ;
Фещук О,В..-член комісії ;
Галанзовська Л.А..- член комісії .
Слухали: Про вибори голови лічильної комісії .
Ухвалили :Обрати головою лічильної комісії за підсумками таємного голосування Павленко Оксану Василівну
Додаток №2
Протокол №2
Засідання лічильної комісії
23червня 2020 року ДНЗ с. Миролюбівка
Слухали: Про підсумки таємного голосування за підсумками роботи лічильної комісії .
У голосуванні брали участь 13 членів конференції .
Бюлетенів - 13.
Ухвалили : за підсумками таємного голосування роботу завідуючої ДНЗ вважати :
«задовільно » - « 13».
«незадовільною » - « 0 ».
В цілому роботу завідуючої вважати « задовільною ».
Голова конференції О.В.Чумак
Секретар Л.А.Галанзовська